
Konto Bariéry předá v pondělí 2. listopadu dva velkoprostorové automobily Ford organizacím, které slouží lidem s handicapem.
Jižní Čechy – „Předání se koná v 11 hodin před Chráněným bydlením Okénko v Jindřichově Hradci,“ říká Kateřina Jakubcová z Konta Bariéry. „Auta získá Centrum zdravotně postižených v Českých Budějovicích a organizace Otevřená OKNA v Jindřichově Hradci.“
Klienti Oken zazpívají oblíbenou písničku Pískni jen, až ti bude někdy úzko, já tu jsem. Po předání aut bude prohlídka chráněné a sociálně terapeutické dílny a chráněné galerie. Sdružení Okna pro potřeby rodin pečujících o děti s handicapem bylo založeno v roce 2003, 1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech vzniklo v roce 1993.
Českobudějovický deník
http://ceskobudejovicky.denik.cz/
Přidejte odpověď