Prodávali punč, výtěžek bude pomáhat

Český rozhlas Olomouc se v letošním roce poprvé zapojil do dobročinné akce sdružení Dobré místo pro život. Společně s vydavatelstvím Solen prodávali „rozhlasáci“ na vánočních trzích punč a cukroví.

Podařilo se jim tak získat více než 20 tisíc korun pro organizaci DC 90 Topolany, která se stará o postižené. „Jsem rád, že se kolegyně a kolegové z týmu Českého rozhlasu Olomouc nesoustředí ‚jen‘ na práci, to znamená vysílání, ale rádi přispějí svou aktivitou k dobré věci, čímž určitě charitativní stánek na vánočních trzích je. S nadací Dobré místo pro život spolupracujeme už dlouho. Máme tak jistotu, že vybrané peníze pomohou tam, kde jsou nejvíce potřeba,“ uvedl ředitel Českého rozhlasu Olomouc Josef Podstata.
Ve čtvrtek redaktoři a moderátoři Českého rozhlasu Olomouc a zástupci vydavatelství Solen prodávali punč a cukroví ve stánku Dobré místo pro život na Vánočních trzích v Olomouci. Veškerý výtěžek z prodeje získává Dětské centrum 1990 Topolany, kam nakonec půjde částka 20 805 korun. „Český rozhlas Olomouc děkuje svým posluchačům, kteří přišli ve čtvrtek charitativní akci podpořit. Rádi bychom v této aktivitě pokračovali. Těšíme se na setkání se všemi příznivci na dalších podobných akcích,“ dodal Josef Podstata.
Dětské centrum 1990 Topolany je nestátní nezisková organizace. Zařízení má nadregionální působnost s kapacitou šedseát klientů. Poskytuje komplexní, tedy sociální, zdravotní a výchovné služby lidem se specifickými potřebami, kteří jsou postiženi mentálním nebo kombinovaným handicapem.

http://www.denik.cz

(9, 1)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.